Bilgisayarınız ve Mobil cihazınız için hızlı ve güvenli dosya indirin.

Bilgisayar programları

icon 360 Security Android

Dil: Türkçe - Boyut: 9.6 Mb - Lisans: Ücretsiz
360 Security Antivirus Boost android uygulaması şu anda en popüler cep telefonu güvenlik ve optimize etme uygulamasıdır. 600 milyondan fazla kullanıcı olan bu uygulama ile mobil cihazınıza kapsamlı bir temizlik yaparak gereksiz dosyalardan ve boşuna telefonunuzda yer işgal eden dosyalardan kolayca kurtulabilirsiniz. Tek bir tıklama ile işlemi gerçekleştirir. Bunun yanısıra cihazınızı derinlemesine tarayama yaparak gereksiz işlemleri silerek cihazınızı hızlandırır.

360 Security aynı zamanda mobil cihazınızı virüslere de karşı aktif koruma sağlar. Antivirus Boost modülü bilinen virüslerin %99 civarında yakalayarak teelefonunuzdan veya android cihazınızdan kaldırır. Ayrıca kullanıcı dostu bir arayüzü ve basit kullanımı ile göze çarpıyor. Mutlaka denemelisiniz.


icon My Talking Tom Oyunu Android

Dil: Türkçe - Boyut: 8 Mb - Lisans: Ücretsiz
Tatlı bir kediye sahip olmak ister misiniz? İşte size fırsat. Bir kedi sahibi olmak isteyenler için mutlu bir haberimiz var. Kediniz telefonunuza kadar gelmiş durumda üstelik ücretsiz. En popüler hayvan besleme uygulamalarından olan My Tolking Tom’da Tom adında bir kediyi evlat ediniyoruz. Tom’un en önemli özelliği bizim söylediklerimizi tekrar etmesi. Bizi tekrar ettiği sesler, bizlere arkadaşlarımız arasında da eğlenceli anlar yaşatıyor. Bunun dışında Tom’un sevgiye ve ilgiye ihtiyacı var. Onu beslemeli, tuvalet ihtiyacını gidermeli, temizlemeli ve onunla oyunlar oynamalısınız. Aynı zamanda My Talking Tom uygulamasının içinde mini oyunlar da mecvut bu mini oyunları oynayarak da farklı oyun deneyimleri yaşayabilirsiniz.


icon Candy Crush Saga Android

Dil: Türkçe - Boyut: 32 Mb - Lisans: Ücretsiz
Candy Crush Saga Oyunu, 3 tane fasulyeleri, tuğlaları ve şekerleri kırıp oldukca zevkli bir şekilde bölümler geçip harika zaman geçirebileceğiniz ve bağımlılık yapacak derecede bir oyundur. facebook entegresi sayesinde canınız bittiğinde veya bölüm geçmenize arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Oyunu kurduktan sonra telefonunuzu yada tabletinizi elinizden bırakmayacaksınız.


icon Retrica Android

Dil: Türkçe - Boyut: 12 Mb - Lisans: Ücretsiz
Retrica Apk uygulaması android cihazlarınızda fotoğraflarınıza çeşitli filtreler ekleyip efektler vermenizi sağlayan kendi alanında en başarılı uygulamalardan birisidir. 25-30 çeşit değiştirme filtresi, renklere göre otomatik şekillendirme, Kesme, Boyama ve kenarlık ekleme gibi birçok özelliği bulunuyor. Ayrıca düzenlediğiniz resimleri sosyal ağlarda paylaşmanız için özellekler de mevcut.


icon Facebook Mobil Android

Dil: Türkçe - Boyut: 11 Mb - Lisans: Ücretsiz
Facebook sosyal ağ sitesi 1 milyar üzerindeki kullanıcı sayısı ile şu an dünyanın en büyük sosyal arkadaşlık projesidir. Mobil kullanıcı sayısıda %30 civarında olduğu için Facebook kullanıcıları için mobil üzerinden takip edebilmeniz için geliştirilen bu uygulamayı kulanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu apk yi android cihazlarınıza kurulum yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza mesaj gönderebilir, Yer bildirimi yapabilir, Resim ve video ekleyebilir, Kısacası web sayfası gibi mobil cihazınızdan facebook'u kullanabilirsiniz.


icon Whatsapp Android

Dil: Türkçe ve Global - Boyut: 5 Mb - Lisans: Ücretsiz
Whatsapp dünyanın en yüksek kullanıcıya sahip mobil haberleşme ve sohbet uygulamasıdır. Whatsapp uygulamasını cep telefonunuza yükleyerek, Rehberinizde kayıtlı diğer whatsapp kullanıcıları ile hemen görüşmeye başlayabilirsiniz. Bir birinize resimler gönderebilir, videolar ve ses kayıtları gönderebilirsiniz. Şu anda facebook tarafından satın alınmış. hala gelişmekte olan bir uygulama. Tavsiye ederiz.