Bilgisayarınız ve Mobil cihazınız için hızlı ve güvenli dosya indirin.

Bilgisayar programları

icon PES 2015 Pro Evolution Soccer 2015

Dil: Türkçe - Boyut: 1.6 Gb - Lisans: Demo
Pes 2015 oyunu açılımı "Pro Evolution Soccer" olan mehşur oyunun demo versiyonu oyun meraklıları için yayınlanmış bulunmaktadır. Futbol oyunu denilince ilk akla gelen Fifa 2015 ve Pes 2015 oyunudur. Son zamanlarda pes oyunu fifa'dan daha fazla beğenildiğini tahmin ediyorum. 2014 versiyonuna göre grafikler olsun gerçekçilik olsun daha üst seviyede. Demo versiyonunu denemek istrerseniz sitemizden indirebilirsiniz.


icon Asphalt 8 Airborne 1.00

Dil: Türkçe - Boyut: 1,29 Gb - Lisans: Ücretsiz
Asphalt 8 oyunu kaliteli grafikleri ve üstün sürüş kabiliyeti ile iyi bir sürüş deneyimi kazanabilirsiniz. Daha önce mobil cihazlarda yer alan bu oyun, şu anda windows sistemler için versiyon çıkartmış bulunmaktadır. Asfaltlara meydan okuduğunuz bu oyun ile Bugatti den Ferrari'ye kadar 40 dan fazla birçok model otomobil bulunuyor. Sesleri olsun grafiği olsun gerçekten etkileyicidir. Eş zamanlı olarak rakipleriniz ile yarışabilir yada kendi kendinize deneyim sunabilirsiniz. Asphalt 8 Airborne oyunu 9 tane değişik pist, kaza yaptığınızda gerçekçilik ve birçok özellik barındırıyor.


icon Bus Driver 1.5

Dil: İngilizce - Boyut: 62,1 Mb - Lisans: Demo
Bus Driver oyunu gerçekçi bir şekilde otobüs sürmenize yarayan, otobüslerle ilgili merakı olan kişilerin denemesi gereken reel kullanmayı andıran gerçekçi bir simülasyon oyunudur. Yolculuk yaparken önünüze geçen engelleri aşmalı ve trafik kurallarına uymalısınız. 30 dan fazla güzargahda şehir içi ve şehirler arası yolculuk yapabilirsiniz.


icon Cheat Engine 6.4

Dil: Türkçe - Boyut: 8,6 Mb - Lisans: Ücretsiz
Cheat Engine en iyi oyun hile programıdır. Açık kaynak kodlarla yapılan ve geliştirmeye açık olan bu program, Windows üzerinde oynadığınız yüzlerce oyunun hilesini kolayca uygulayabilirsiniz. Oyunlardaki zorluk derecelerine anında müdahele edip kolayca oynamanızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca örneğin oyunda canınız kalmadıysa can alabilir yada 50 tane canınız var ve kendiniz denemek istiyorsanız 1 adet cana düşürebilirsiz.


icon GTA San Andreas 100% Save

Dil: Türkçe - Boyut: 0,5 Mb - Lisans: Ücretsiz
Dünyanın en mehşur oyunlarından birisi olan GTA San Andreas oyununun %100 bitmiş halinin dosyasıdır. Oyunu geçemeyenler bu dosyayı kullanarak gta yı tamamen bitirmiş gibi istediğiniz bölümden başlayarak oyunu oynayabilirsiniz. Bazı durumlarda bölüm veya level geçemeyen kişiler günlerce oyunu geçeceğim diyerek pc başında robot gibi beklemektedir. Bu save dosyasını kullanarak bunlara son verebilkirsiniz.

Not: Kurulum yaparken dikkatli olunuz hemen next next basmayınız. Araç çubuğu ve toolbar gibi yazılımlar barındırıyor. Seçenekleri dikkatle onaylayarak ilerleyiniz.


icon Fifa 15 Futboll Oyunu 2015

Dil: Türkçe ve Global - Boyut: 2,36 GB - Lisans: Demo
Fifa 2015 futbol oyunu uzun senelerdir oyuncuların gönlünde yer edinmiş ve şahane bir oyundur. Grafikler olsun 3d özelliği olsun gerçekten taktire şayan bir oyundur. 18 adet süper lig takımı artık fifa 15'de, Kendi takımınızı kurarak maç yapmaya başlayabilirsiniz. Baya yeni özellikler getirilmiş sitemizden indirip oynamaya başlayabilirsiniz.