Bilgisayarınız ve Mobil cihazınız için hızlı ve güvenli dosya indirin.

Bilgisayar programları

icon Hamachi 2.2.0.303

Dil: Türkçe - Boyut: 8.2 Mb - Lisans: Ücretsiz
Hamachi programı özel amaçlarınız için kullanmak isteyeceğiniz kaliteli bir VPN yazılımıdır. Yani, Virtual private network programıdır. Evinizden işyerinizdeki bilgisayarınıza kolayca bağlanabilir, Ve diğer tanıdık dostlarınızla sanki LAN üzerinden bağlananıyormuş gibi hızlı bir bağlantı ile dosya paylaşımı yapıp oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca bu ücretsiz versiyon 5 kişiye kadar eklemenize izin vermektedir.


icon IDM 6.22 Build 2

Dil: Türkçe - Boyut: 6.1 Mb - Lisans: Demo
IDM, Internet download manager web sitelerinde dosya indirme işini basit bir şekilde yapabilen kolay kullanımlı ve etkili özelliklere sahip olan kaliteli bir programdır. Internet explorer, google chrome ve frefox gibi popüler tarayıcılara entegre eklentisi sayesinde internette herhangi bir web sayfasına tıkladığınızda indirme işlemini yapabilir ve normalden 5 katına kadar daha hızlı dosya indirme yapabilmenizi sağlar. Elektrik kesilse bile dosya indirme işlemine kaldığı yerden devam edebilir mutlaka denemelisiniz.


icon uTorrent 3.4.2

Dil: Türkçe - Boyut: 1,65 Mb - Lisans: Ücretsiz
uTorrent, Torrent dosyalarını indirmeye yarayan pratik, basit kullanımlı ve hızlı işlem yapan ücretsiz bir torrent indirme programıdır. Dosyaları indirirken elektrik kesilse bile bilgisayarınızı tektrar başlattığınızda kaldığı yerden indirme işlemine devam edebilmektedir. Aynı anda 50 adet torrent dosyasını indirebilir. Bilgisayarınız açık iken zamanlama ayarı yaparan dosya indikten sonra kapanmasını da sağlayabilirsiniz.


icon Adobe Flash Player 16.0.0.296

Dil: Türkçe - Boyut: 17,3 Mb - Lisans: Ücretsiz
Adobe'nin ürettiği bu yazılım bilgisayarınızdaki flash uygulamalarını çalıştırmaya yarayan ve her pc de bulunması gereken demirbaş yazılımlardan birisidir. Flash player'i kurarak web sitelerindeki flash animasyonları oynatabilirsiniz. Bu program kurulu olmadan hiçbir flash uygulaması çalışmaz. Format atan kişilerin ilk kurması gereken yazılımlardan birisidir.


icon CCleaner 5.02

Dil: Türkçe - Boyut: 5,1 Mb - Lisans: Ücretsiz
Ccleaner programı bilgisayarınızdaki gereksiz olan çöp niteliğindeki dosyaları temizleyerek bilgisayarınızı hızlandırmaya yarayan ücretsiz bir yazılımdır. Ccleaner Tek bir tıklamayla C/D/E yada belirlediğiniz disklerde kapsamlı ve hızlı bir şekilde tarama yapar ve İnternet tarayıcılarınız ile girmiş olduğunuz sitelerin önbellek dosyalarını, Çerezleri ve pc nizde bıraktığı izleri tamamen siler.

Bunun yanı sıra, Windows sistem başlangıç yöneticisi modülü ile windows işletim sistemi başlarken çalışan programları ayarlayabilir, Windows'un kalbi olan Regedit (kayıt defteri)'n de temizlik yapabilir, Mausenin sağ tuşunda görünecek uygulamaları ayarlayabilir, Kısacası Bilgisayarınızı hızlandırabilirsiniz.

Her bilgisayar kullanıcısının denemesi gereken gerekli programlardan birisidir. Setupindir kullanıcılarına öneriyoruz.


icon Winrar 5.21 beta 2

Dil: Türkçe - Boyut: 1,7 Mb - Lisans: Ücretsiz
Winrar programı dosyalarınızı sıkıştırmaya ve açmaya yarayan dünyanın en kaliteli programlarından birisidir. Winrar ile dosya arşivleme işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Rar, zip, iso, jar, ace, 7z ve zip gibi birçok formatdaki dosyayı kolayca açabilirsiniz. Ayrıca dosyalarınıza parola ekleyebilirsiniz. Ayrıca içindeki sfx modülü ile exe dosyaları da oluşturabilirsiniz. Bu demo sürümü 40 günlüktür demo sürümü bittikten sonra yine çalışmaya devam edersiniz sadece reklam göstermektedir. Kullanmaya değer.